Laipni lūdzam flatjelgava!

Šī ir Edgara un Viras portfolio tīmekļa vietne, kuras dizains un esošais saturs ir veidots orientējoties uz mūsdienās plaši pielietotām timekļu vietņu veodošanas dizaina tendencēm, konkrētāk flat stilu, kas no angļu valodas nozīmē "plakans". Kā tīmekļa vietnes tematika tika izvēlēta pilsēta, kurā mēs dzīvojam Jelgava. Flat dizaina zīmējumi tika veidoti pēc senām Jelgavas ēkām. Ikdienā ir interesanti paskatīties uz mums visiem daudz maz pazīstamām senajām ēkām, kurām ikdienā mēs ejam garām no cita skatu punkta. Kā arī daži zīmējumi ir veidoti no senājām Jelgavas fotogrāfijām, uz kurām ir attēlotas ēkas, kuras diemžēl līdz mūsdienām nav saglabājušās, kā arī ēkās, kuras agrāk izskatījās savādāk.

Jaunākie raksti

Blogs

8
janvāris 2018

Šajā attēlā ir redzams skats uz Jelgavu no Pasta salas. Veidojot šo attēlu tika izmantota senā Jelgavas fotogrāfija. Uz šīs fotogrāfijas ir attēlota Jelgava tāda, kādu mēs to varējām redzēt pirms tā tika izpostīta otrajā pasaules kara laikā, kā piemēram, senā Jelgavas sinagoga, kura vairs neeksistē Jelgavā. Dotajā attēla ir labi redzama senā Jelgavas trīsvienības baznīca ar savu nelielo zvanu torni ar spiri augšgalā, līdz mūsu dienām ir saglabājies tikai pats baznīcas tornis bez augšējā mazā zvanu torņa, pēc baznīcas torņa restaurācijas un nelielas rekonstrukcijas mazais baznīcas augšējais zvanu tornis tā arī netika atjaunots, bet tā vietā tika uzbūvēta maza stikla piramīda, no kuras var vērot skaistu Jelgavas panorāmu.

8
janvāris 2018

Dotajā attēlā ir redzama Jelgavas dzelzceļa stacija 20.gadsimta sākumā. Stacija pastāv arī mūsdienās, izmainījās vienīgi tās izskats un apkārtēja tās teritorija.

17
janvāris 2018

Šajā attēlā mēs attēlojām Jelgavas rātsnama laukumu. Mūsdienās šajā vietā vairs nav ne rātsnama ne kanāla, kā arī lielāko daļu būvju tā laika senās Jelgavas. Līdz mūsu dienām ir saglabājusies tikai Svētās Trījādības baznīcas tornis. Tieši šīs baznīcas senā spile ir labi redzama atveidotā attēlā. Daudzas ēkas kuras ir redzamas aizmugurējā plānā, senajā bildē bija ļoti miglainas, tāpēc tās var īsti neatbilst precīzām tā laika būvēm.

Jaunākie raksti

St.Simeon and St.Ann Orthodox Cathedral

Vecpilsētas iela

Svētās Annas evaņģēliski luteriskā baznīca

Pētera akadēmija

Bezvainīgās Jaunavas Marijas katedrāle

Back to Top